Nowa wersja Comarch e-Sklep 2017.5 już dostępna!

Szanowni Państwo!

Miło Nam poinformować o wydaniu nowej wersji Comarch e-Sklep 2017.5. Wraz z nią oddajemy do Państwa dyspozycji nową wersję produktu – Comarch e-Sklep B2B, która oprócz funkcjonalności wersji Comarch e-Sklep Enterprise zawiera komponent Comarch e-Sklep Sync i dzięki temu oferuje dodatkowe możliwości związane z wyświetlaniem dokumentów i danych wprost z systemu ERP (m.in. faktury, płatności, zamówienia i dowolne inne ponieważ mechanizm pobierania jest otwarty na Państwa modyfikacje). Comarch e-Sklep Sync wychodzi z wersji Beta i staje się w pełni komponentem dostępnym wyłącznie w wersji Comarch e-Sklep B2B (nie będzie dostępny dla wersji Standard i Enterprise).

W nowej wersji Comarch e-Sklep 2017.5 udostępniono także funkcje dedykowane dla obsługi relacji B2C (m.in. usprawnienia w programie lojalnościowym, Kup na Ceneo, dostosowanie do zmian na Allegro).

SPOŚRÓD NOWOŚCI I ZMIAN W WERSJI 2017.5 WARTO WYMIENIĆ:

 • Szablon graficzny B2B – dedykowany dla sprzedaży hurtowej, darmowy szablon zawiera funkcje m.in. wielokoszykowości, wielu loginów kontrahenta, możliwość wyświetlania listy faktur, zamówień, płatności z systemu ERP (przy zastosowaniu Comarch e-Sklep Sync), szablon będzie intensywnie rozwijany o kolejne funkcje związane z B2B.
 • Nagrody w filtrach i wyszukiwarce – funkcja dotycząca programu lojalnościowego, dodana została możliwość filtrowania towarów oznaczonych w ERP jako nagroda na liście produktów i w wynikach wyszukiwania.
 • Kup na Ceneo – to nowa opcja pobierania zamówień z opcji Kup na Ceneo, a także możliwość ich potwierdzania, realizacji i anulowania.
 • Konfiguracja ilości miejsc po przecinku – istnieje możliwość zdefiniowania ilości miejsc po przecinku w konfiguracji cen – od minimum 2 do maksimum 6 miejsc po przecinku.
 • Indywidualna oferta klienta (ukrywanie towarów) – wprowadzono opcję ukrywania towarów lub ustawiania im „zapytaj o cenę” w indywidualnych cennikach kontrahentów. Dzięki temu możliwe jest ograniczenie asortymentu per kontrahent.
 • Zmiany w mechanizmie obsługi obrazków – od tej wersji nie będą obsługiwane obrazki przekraczające:
 1. Rozdzielczość: 1920x1920 px
 2. ​Rozmiar pliku: 512 kB
 • ​Aktualizacja integracji z Allegro – dostosowanie do zmian wprowadzonych przez Allegro, m.in. obsługa większej ilości zdjęć– do 16 plików, dodanie do aukcji kodu EAN, dostępność opcji oferta do wyczerpania zapasów bez względu na status konta.
 • Nowy adres serwisu wymiany danych – zmienia się adres wymiany danych, aktualny adres to: https://synchro.comarchesklep.pl/. Stary adres serwisu wymiany będzie działać do 31.08.2017, proszę o zmianę adresu w konfiguracji systemów ERP.

Comarch ERP e-Sklep 2017.5 (wersja Light, Standard oraz Enterprise) współpracuje z wersjami:

 

 • Comarch ERP Optima 2017.x (możliwa współpraca z 2016.x)
 • Comarch ERP Altum 2017.x, 2016.5
 • Comarch ERP XL 2017.x, 2016.3
 • Comarch ERP XT aktualna wersja dostępna na stronie www.erpxt.pl

Aktualności

11-08-2017 Nowa wersja Comarch e-Sklep 2017.5 już dostępna!

Sprawdź koniecznie! Nowa wersja Coma...

Czytaj dalej
11-08-2017 Nowa wersja Comarch ERP XL 2017.1 już dostępna!

Szanowni Państwo! Informujemy, że ud...

Czytaj dalej
11-08-2017 Nowa wersja Comarch Mobile 2017.5 już dostępna!

Miło Nam poinformować, że udostępnio...

Czytaj dalej
Projekt i wykonanie HEADSTORM.pl. | do góry